O nas

Best Workers Group
w liczbach od rozpoczęcia działalności w roku 2021

0
Miesięcy działalności
0
Pracowników
0
Stałych Strategicznych Klientów
0
Liczba krajów współpracy

Szukasz agencji pracy, która zapewni Twojej firmie rzetelny i obowiązkowy personel oraz zajmie się załatwieniem niezbędnych spraw kadrowych?

Best Workers Group jest w takim razie idealnym wyborem dla Ciebie!
Oferujemy kompleksową pomoc nie tylko w rekrutacji, ale również obsłudze pracowników w zakresie kadr i płac. Kompleksowa obsługa wizowa dla pracowników spoza Unii Europejskiej.
Prowadzimy otwartą rekrutację dla fachowców różnych branż, do pracy w Szwecji, Norwegii, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech oraz innych krajów. Każdy przedsiębiorca korzystający z naszych usług może być pewien, że zrobimy wszystko, by umożliwić mu zatrudnienie odpowiednich pracowników. Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, który przyjmuje niezawodność i jakość jako standard w branże HR.
Nasz personel-Twój sukces! Zapraszamy do współpracy!

+48 662 145 136 k.langowski@bestworkersgroup.com

Karol Łangowski
PREZES I POMYSŁODAWCA AGENCJI BEST WORKERSGROUP

Zapraszam do kontaktu.

Karol Łangowski

współpracujemy

Misja

Naszą misją jest skuteczne i efektywne łączenie pracowników z pracodawcami. Staramy się zapewnić naszym klientom odpowiednie i rzetelne rozwiązania z zakresu doradztwa personalnego. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom pracodawców co wyróżnia nas na rynku pracy, oraz zapewniamy najwyższą obsługę w tym zakresie.

Wizja

Tworzenie wspaniałego i rozwojowego miejsca pierwszego wyboru dla pracodawców. Rozwijanie sieci kontaktów umożliwiając tym większe możliwości w zakresie zatrudnienia. Best Workers pragnie być odpowiedzialnym partnerem dla swoich potencjalnych klientów. Best Workers to przede wszystkim pasja.

Wartości